![Результат пошуку зображень](http://ochakov-segodnya.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/80.png)
З 09 по 15 листопада в закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня учні відвідали багато різних тематичних заходів: виховні години "Автомобіль, дорога, пішохід", "Дорога і людське життя", "Вулиця сповнена несподіванок", "Мандрівка у країну дорожніх знаків", виставку тематичної літератури "Ми пішоходи", цільову екскурсію на перехрестя "Обовязки пішохода", майстер-класи з надання першої долікарської допомоги мадсестри Абальмас Н.М. і лікаря Мартиненко О.В..
Також діти створили з класних стінгазет стіну пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод "Цифри і факти ДТП" де зобразили своє, зовісім не дитяче, бачення трагедій на дорозі.
![](/_nw/0/s82436958.jpg)
![](/_nw/0/s10241766.jpg)
![](/_nw/0/s21292717.jpg)
![](/_nw/0/s57443578.jpg) |