9 листопада у закладі святкували День української писемності та мови.
В цей день були проведені квести: «Мовне асорті» між 1-4 класами та «В океані рідної мови» між 5-11 класами, відбувся конкурс малюнків «Мова - скарб народу» між учнями 1-7 класів, працювала виставка «Не бійтеся заглядати у словник», пройшло бліц-опитування на знання прислів'я про українське слово «Народ скаже, як зав'яже...»
Також був проведений Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Петра Яцика, у якому приймали участь учні 3-11 класів.
![](/09-11-2020/IMG-ceb0b55ee6241ff8d24b5eb9d2dd71f7-V.jpg)
![](/09-11-2020/IMG-64ceb9252e97e9238388451c222e8483-V.jpg)
![](/09-11-2020/IMG-54c4428e7049ea949aabe55e39ca177e-V.jpg)
|