Олімпійський рух бере свій початок з сивої давнини, античні олімпійські ігри проводилися аж з 8 ст. до нашої ери в Стародавній Греції в місті Олімпія.
Раз на чотири роки в Олімпію збирались кращі атлети Греції для того, щоб визначити найсильніших. На час Олімпійських ігор всі воєнні конфлікти між містами-державами, які брали участь у змаганнях, припинялися до їх закінчення.
Майже півтора тисячоліття здавалося, що олімпійський рух це лише легенда, але у 1896 році відбулись перші Олімпійські ігри сучасності. Це сталося у столиці Греції Афінах, засновником сучасного Олімпійського руху є французький педагог і громадський діяч П’єр де Кубертен.
За 124 роки олімпійський рух не стоїть на місці, збільшується кількість спортивних дисциплін в яких розігруються комплекти олімпійських медалей, розширюється географія учасників Міжнародного олімпійського комітету.
В 1993 році часткою олімпійської родини стала Україна. А вже в 94-му українці під власним прапором дебютували на перших для себе олімпійських іграх .
Вже багато років в вересні місяці в навчальних закладах країни проводиться олімпійський тиждень. Мета якого - популяризація спорту, здорового образу життя, та розвиток олімпізму в Україні.
Комунальний заклад «Горьківський Навчально -виховний комплекс» також не вперше приймає участь в загальноукраїнському заході – Олімпійський тиждень.
Цього навчального року він відбудеться з 14 по 18 вересня, на учнів чекають різні цікаві змагання та справжній олімпійський урок.
Програма олімпійського тижня.
14 вересня – день перший.
Урочисте відкриття.
![](/olimp_week_2020/vinos_olimpijskogo_prapora.jpg)
Олімпійська клятва. 1-11 класи.
![](/olimp_week_2020/IMG_20200915_135031_614.jpg)
![](/olimp_week_2020/IMG_20200915_133834_224.jpg)
![](/olimp_week_2020/IMG_20200915_133834_283.jpg)
![](/olimp_week_2020/IMG_20200915_133834_353.jpg)
![](/olimp_week_2020/IMG_20200915_133834_359.jpg)
15 вересня – день другий.
Олімпійський урок. 1-5 класи.
![](/olimp_week_2020/na_spravzhnomu_uroci.jpg)
Кумедні фініши. – 1-4 класи.
![](/olimp_week_2020/komandne_foto_na_pam-jat.jpg)
![](/olimp_week_2020/kumedni_finishi.jpg)
16 вересня – день третій.
Олімпійський урок. 6-11 класи.
Спортивне свято в д/с. Змагання маленьких олімпійців
![](/olimp_week_2020/IMG-d098def9e012341dff100b5b862714c5-V.jpg)
![](/olimp_week_2020/IMG-5c66baeaa46ded1f6f91763dfabf0c95-V.jpg)
![](/olimp_week_2020/IMG-1486809a67639e6051b7006a0c580633-V.jpg)
17 вересня – день четвертий.
Спортивний захід «Олімпійський ажіотаж». 5-11 класи.
18 вересня – день п’ятий.
Підведення підсумків. Нагородження учасників та переможців.
![](/olimp_week_2020/IMG-3057d763cc01cfff834034cc20a4a7ad-V.jpg) |