Горьківська гімназія Миколаївської сільської ради
Дніпровського району Дніпропетровської області
Четвер, 22.02.2024, 09:44
Меню сайту
Категорії розділу
НОВИНИ [46]
Архів новин 2016-2017н.р. [42]
Архів новин 2015-2016 н.р. [28]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

При небезпеці повітряного нальоту здійснюється оповіщення населення. Наприклад:

«Увага! Увага! Громадяни! Повітряна тривога! Відключітьгаз, світло, воду. Візьміть документи, запас продуктів і води, попередьте сусідів і при необхідності надайте допомогу хворим істарим. Якомога швидше укрийтеся в захисних спорудженнях. Дотримуйтесь спокою і порядку. Стежте за подальшими повідомленнями».

 

3а цим сигналом негайно припиняються всі роботи, безаварійно відключається устаткування і КЕС, удома відключаються всі електроприлади і газ, необхідно терміново укритися в захисному спорудженні (метро).

3а сигналом «Відбій повітряної тривоги» вихід із укриттів можливий тільки з дозволу місцевих органів ЦО і після з'ясування виданих рекомендацій. Після цього усі повертаються до місць проживання чи роботи.

 

Планами на воєнний час передбачається евакуація населення в заміську зону. Евакуація може бути загальною або частковою — при завчасній загрозі або екстреною — при виникненні війни. Виділяються евакорайони, призначаються станції посадки і висадки, розгортаються збірні і прийомні евакопункти (3ЕП, ПЕП), призначається маршрут пішої евакуації, рухомий склад і т.д.

За планом евакуація після подачі сигналу повинна початися через 4 год., фактично — з виходом 1-ї колони. Кінець евакуації — з виходом останньої колони чи відправленням евакопоїзда.

 

Виведення населення пішки планується на відстань одного добового переходу (30—40 км), здійснюваного за 10—12 год. руху. На ЗЕПах формуються піші колони чисельністю від 500 до 1000 чоловік, призначається старший. Середня швидкість руху — 4-5 км/год, відстань між колонами — 500 м, для відпочинку призначаються невеликі привали на 10-15 хв. після 1-1,5 год. руху і великий привал 1-2 год. на другій половині шляху.

 

З одержанням розпорядження на евакуацію всі, хто евакуюються, зобов'язані взяти із собою ЗІЗ, документи, гроші, запаспродуктів на три доби, одяг (у тому числі зимовий), білизну натільну і постільну; 5-процентну настойку йоду та інших медикаментів, ложку, кухоль, посудину для води, гумове взуття, плащ (накидку), предмети особистої гігієни.

Речі і продукти покласти в рюкзак (мішок), не більше 50 кг на людину, прикріпити до нього бирку з прізвищем, підрозділом, номером евакопоїзда і вагона, адресою. При евакуації пішки вага рюкзака повинна бути менша, визначається фізичною витривалістю людини.

 

Евакуація із зон зараження звичайно проводиться за «двоплечовою системою». Перше «плече» — від вогнища до зовнішньої межі зони зараження (транспортом, що подається до під'їздів будинків, виробничих будинків, захисних споруджень). Друге «плече» — від зовнішньої межі зони зараження до місця призначення («чистим» транспортом);

Оповіщення населення здійснюється на всю глибину зони небезпечного радіоактивного чи хімічного зараження. При цьому в першу чергу оповіщається населення районів, які безпосередньо прилягають до місця аварії.

Офіційні сайти
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Друзі сайту