Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.
Уже традиційно учні нашого закладу беруть участь у районному етапі цієї гри. Підготовка рою "Характерники", до якого входили учні 8 та 9 класів, велась протягом усього навчального року.
Наша команда зайняла загальне 8 місце серед 19 шкіл - учасників змагань. У конкурсі "Рятувальник" - 2 місце. Велика подяка учням та педагогам, які їх підготували.
![](/Djura/IMG-6d251278af662732dd31660b9c2cbbd3-V.jpg)
![](/Djura/IMG-bf6dbe79c397a73e720801a4d465a55f-V.jpg) |