Директор НВК Мамон Ірина Миколаївна привітала учнів, батьків, колег із цим чудовим святом, побажала гарно відпочити, набратися сил, здоров'я і прийти 1 вересня змужнілими, засмаглими, здоровими, щоб за парти сісти з новими силами, інтересами, прагненнями. А випускникам 9 класу успішно скласти ДПА і в повному складі прийти до 10 класу. Вдалого та змістовного відпочинку, дорогі діти!
Привітати своїх старших товаришів прийшли малятаі з дошкільного підрозділу
![](/310519/IMG-4cd6d161d54fafa28ddcf22dc756782a-V.jpg)
![](/310519/IMG-a51fda65263462a6d830af53b7e89225-V.jpg)
![](/310519/IMG-dc68a4ce70c8937999a8245b908342ac-V.jpg)
![](/310519/IMG-ee9f67607efa7fcb8000d4031aab33a5-V.jpg) |