Учні Горьківської гімназії також взяли участь у святковому концерті. У виконанні Андріасян Валерії, яка неодноразово перемагала на фестивалі "Україно моя", звучала пісня "Мир над Україною". Пісню супроводжував танець у виконанні учениць 6-7 класів
![](/21-08-2021/IMG-769f3e6561198449aca3b11bae191c1e-V.jpg)
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.
Володимир Сосюра |